" K zachování svobody je nezbytné, aby lidé vždy měli zbraně, a také aby se učili, zejména v mládí, jak je používat..." (Richard Henry Lee)

CZ 75B RETRO edition

CZ 75B RETRO edition ráž 9mm Luger.

SKLADEM (externí sklad)
Kód: 302
Značka: CZUB
27 990 Kč
Kategorie: Limitované edice
21e CZ 75 B Retro L 1200px 1
Akce Tip
ZDARMAZDARMA

Asi každý, kdo se jen trochu zajímá o zbraně, zná pistoli CZ 75B. Je to již legendární zbraň a i dnes je spousta našich zbraní inspirováno touto legendou, a nejenom našich. Hned po Cotu 1911 se jedná o druhou nejkopírovanější pistoli, díky perfektnímu úchopu, přesnosti, spolehlivosti a dodnes nepřekonanému designu. 

Jedná se o celoocelovou zbraň v plné velikosti, s původním DA/SA spoušťovým mechanizmem a dvouřadým sedmnáctiraným zásobníkem. Oproti současné CZ 75B se jedná o speciální edici, kde se zbraň snaží co nejvíce přiblížit původní CZ 75. Zbraň má původní rám s méně výrazným "bobřím ocacsem" a kulatým lučíkem, na zbrani naleznete duralové střenky v připomínající původní retro styl a kohout s ostruhou.  

Jestli máte rádi CZ 75 tak jako my, máte jedinečnou příležitost si pořídit tento ojedinělý kousek. Tak neváhejte! Jedná se o edici primárně určenou pro CZ-USA. Těchto zbraní bylo vyrobeno pouhých 1000ks a větší část z ních, byla odeslána do CZ-USA. 

 

Obsah balení: plastový kufr CZ, dva zásobníky, základní čištění, český manuál a záruční list.
Zpět do obchodu